Πρώτο βραβείο στο 2ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργάνωσε ο Σύλλογος Αρωγής & Αλληλεγγύης Οικογενειών Θυμάτων Τροχαίων Ατυχημάτων Περιφέρειας Κρήτης «Ο Άγιος Χριστόφορος»

Ο όμιλος «Βιολογία και Υγεία» του ΠΠΓ Αναβρύτων με υπεύθυνη την καθηγήτρια Φλώρα Ζαράνη συμμετείχε με:
δύο αφίσες (των μαθητριών: Χριστίνας Βλαχοπούλου και Δήμητρας Καρύδα)
σχετικές με την πρόληψη των τροχαίων ατυχημάτων στο 2ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργάνωσε ο Σύλλογος Αρωγής & Αλληλεγγύης Οικογενειών Θυμάτων Τροχαίων Ατυχημάτων Περιφέρειας Κρήτης «Ο Άγιος Χριστόφορος».

Η αφίσα της μαθήτριας Δήμητρας Καρύδα (Γ1) με τίτλο «Όταν πίνω και οδηγώ…» απέσπασε το πρώτο βραβείο!
Θερμά συγχαρητήρια στην μαθήτρια και ευχαριστίες στην καθηγήτρια κα Ουρανία Τσάπαρη για την βοήθειά της.

Περισσότερα για τον διαγωνισμό στην ιστοσελίδα www.polentaspark.weebly.com.