556                 Επιστημονική Επιτροπή Πρότυπων Πειραματικών Σχολείων eew
301
                Επιστημονικό Εποπτικό Συμβούλιο

Πρόεδρος
Σταθοπούλου Χαρίκλεια
Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Μέλος
Κοταρίνου Παναγιώτα
Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου
Μέλος
Ρουμπέα Γεωργία
Διευθύντρια
Μέλος
Μπινίσκου Αθανασία
Εκπαιδευτικός
44 teachers


 
Ημέρες και ώρες για WEBEX
επικοινωνία
        Γεωργία Ρουμπέα (Διευθύντρια, Φυσικός)
Δευτέρα 13.15-14.00
Τρίτη 13.15-14.00
        Αθανασία Μπινίσκου (Υποδιευθύντρια, Θεολόγος)
Δευτέρα 12.40-13.20
Πέμπτη 10.10-10.50
Θεολόγοι
        Κωνσταντίνα Καπλάνη
Τετάρτη 10.10-10.50
 
Φιλόλογοι
        Αθηνά Κατσαρού
Τρίτη 11.00-11.40 για γονείς Α΄τάξης
Πέμπτη 11.00-11.40 για γονείς Β΄τάξης
        Λαμπρή Μασαλά
Δευτέρα 11.50-12.30
Τετάρτη 11.00-11.40
        Παρασκευή Μπαξεβάνη
Πέμπτη 10.10-10.50
Τετάρτη 11.50-12.30
        Αικατερίνη Νικολοπούλου
Δευτέρα 11.00-11.40
Πέμπτη 11.50-12.30
        Νίκη Σταυριανάκη
Τρίτη 11.50-12.30
Πέμπτη 9.20-10.00
        Αικατερίνη Τσαγκάρη
Τρίτη 11.50-13.20
Μαθηματικοί
        Φωτεινή Ζουλινάκη
Δευτέρα 10.10-10.50
Τρίτη 10.10-10.50
        Ελένη Παπαμιχαλοπούλου
Δευτέρα 11.00-11.40
Πέμπτη 11.00-11.40
Φυσικοί-Χημικοί-Βιολόγοι
         Ευστράτιος Ασημέλλης
Τρίτη 11.00-11.40
Παρασκευή 11.00-11.40
         Αναστασία Λουκά
Δευτέρα 11.50-12.30
Πέμπτη 11.50-12.30
         Μαρίνα Πανδή
Δευτέρα 10.10-10.50
Πέμπτη 11.00-11.30
Γαλλικής Γλώσσας
        Κυριακή Διάμεση
Παρασκευή 10.10-10.50
 
        Παναγιώτα Καντά
Δευτέρα 11.50-12.30
Παρασκευή 8.30-9.10
Αγγλικής Γλώσσας
        Αγγελική Αρσενικού
Δευτέρα 10.10-10.45
Τετάρτη 11.50-12.30
        Βιργινία Γιολδάση
Δευτέρα 10.10-10.50
Τετάρτη 11.50-12.30
        Όλγα Τσιρώνη
Πέμπτη 11.00-11.40
 
Γερμανικής Γλώσσας
        Δήμητρα Γιανναρά
   Παρασκευή 10.10-10.50  
        Παναγιώτα Κάτσουρα
Δευτέρα 11.50-12.30
   Πέμπτη 10.10-10.50  
        Φωτεινή Χονδρού
Δευτέρα 10.10-10.50
Καλλιτεχνικών Μαθημάτων
        Φανή Δαμιανάκη
Πέμπτη 11.00-11.40
Παρασκευή 10.10-11.50
Φυσικής Αγωγής
        Ευσαΐα Λαζαρίδου 
Δευτέρα 11.50-12.30
Παρασκευή 11.50-12.30
         Φώτιος Βαρελάς
Τετάρτη 10.10-10.50
 
Μουσικών Σπουδών
        Μαρία Παπαχρήστου
Δευτέρα 11.00-11.40
Τετάρτη 11.00-11.40
Οικιακής Οικονομίας
        Ευθαλία Σταματιάδου
Δευτέρα 11.00-11.40
Παρασκευή 11.00-11.40
Τεχνολόγοι
        Μερόπη Τερζή
Τρίτη 10.10-11.40
Πληροφορικής
        Σπυρίδων Μέλλιος
Τρίτη 11.00-11.40
Τετάρτη 10.10-10.50
        Άγγελος Καραφωτιάς
Τρίτη 11.00-11.40
Παρασκευή 11.50-12.30

1234567890