556                 Διοικούσα Επιτροπή Πρότυπων Πειραματικών Σχολείων eew
301
                Επιστημονικό Εποπτικό Συμβούλιο

Πρόεδρος
Σταθοπούλου Χαρούλα
Καθηγήτρια Παιδαγωγικού Τμήματος Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Υπεύθυνος Σχολικός Σύμβουλος
Καλογρίδου- Κολυβά Μαργαρίτα
Συντονίστρια Εκπαιδευτικού έργου στο 5ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Αττικής
Διευθύντρια
Ρουμπέα Γεωργία
Δρ Φυσικός
Μέλος
Μπουλουξή Αριστέα
Δρ Φυσικός
Μέλος
Χρύσανθος Καρούζος
καθηγητής Φυσικής Αγωγής
44 teachers


 
Ημέρες / ώρες υποδοχής Γονέων
Blog ή Προσωπικός ιστότοπος
        Γεωργία Ρουμπέα (Διευθύντρια, Φυσικός)
όλες τις σχολικές ημέρες/ώρες
 
        Αθανασία Μπινίσκου (Υποδιευθύντρια, Θεολόγος)
όλες τις σχολικές ημέρες/ώρες
 
Θεολόγοι
        Σοφία Λασκαρίδου
Παρασκευή 3η
 
        
 
Φιλόλογοι
        Αθηνά Κατσαρού
Τρίτη 6η,    Δευτέρα 5η
 
        Λαμπρή Μασαλά
Τρίτη 3η,    Δευτέρα 4η
-->     -->
        Παρασκευή Μπαξεβάνη
Τρίτη 4η,    Παρασκευή 3η
 
        Κατερίνα Νικολοπούλου
Τρίτη 3η,    Δευτέρα 5η
 
        Νίκη Σταυριανάκη
Τρίτη 4η,    Δευτέρα 5η
        Μαρία Φουσέκα
Τρίτη 5η,    Παρασκευή 2η
Μαθηματικοί
        Φωτεινή Ζουλινάκη
Τρίτη 5η,    Παρασκευή 5η
 
        Κατερίνα Αργυροπούλου
Τρίτη 3η,    Πέμπτη 4η
 
Φυσικοί-Χημικοί-Βιολόγοι
         Αριστέα Μπουλουξή
Τρίτη 2η,    Παρασκευή 4η
         Αγγελική Τάτση
Τρίτη 3η,    Δευτέρα 3η
Γαλλικής Γλώσσας
        Παναγιώτα Καντά
Τρίτη 4η,    Παρασκευή 4η
 
        
 
Αγγλικής Γλώσσας
        Αγγελική Αρσενικού
Τρίτη 3η,    Πέμπτη 5η
        Ειρήνη Μίτσελλ
Τρίτη 3η,    Τετάρτη 4η
 
        Βικτώρια Ηρακλέους
Δευτέρα 2η
 
Γερμανικής Γλώσσας
        Γεωργία Παπαβασιλείου
Τρίτη 4η,    Τετάρτη 3η
-->     -->
        Δήμητρα Γιανναρά
Τρίτη 4η
Καλλιτεχνικών Μαθημάτων
        Σταμάτης Σαμακουρής
Παρασκευή 4η
 
Φυσικής Αγωγής
        Χρύσανθος Καρούζος 
Τρίτη 1η,    Παρασκευή 3η
 
        Χρυσούλα Νάκη 
Τρίτη 3η
 
Τεχνολόγοι
        Μερόπη Τερζή
Δευτέρα 6η
 
Γεωπόνοι
         Γεωργία Γιάννου
Τρίτη 3η,    Τετάρτη 4η
Οικιακής Οικονομίας
        Ευθαλία Σταματιάδου
Τρίτη 6η,    Παρασκευή 3η
 
Μουσικών Σπουδών
        Μαρία Παπαχρήστου
Τρίτη 5η
Πληροφορικής
        Σπύρος Μέλλιος
Τρίτη 2η,    Πέμπτη 3η
        Άγγελος Καραφωτιάς
Τρίτη 5η,    Πέμπτη 2η

 

Ώρες διδασκαλίας
08:15-09:00
09:00-09:45
10:00-10:45
10:45-11:30
11:40-12:25
12:35-13:20
13:30-14:10